O NAS

Biuro Konsultingowe Lohnsteuer działa nieprzerwanie od 1998 roku i świadczy usługi związane z obsługą podatku od płac, generowanego podczas pracy w Niemczech. Posiadamy szerokie doświadczenie z zakresu pozyskiwania zwrotów z podatku, a także uzyskiwania świadczeń rodzinnych. Bogata wiedza o systemach podatkowych Niemiec pozwala nam szybko i bezproblemowo rozwiązywać problemy naszych klientów.

Wieloletnia działalność umożliwiła nam wypracowanie skutecznych mechanizmów postępowania w procesach uzyskiwania zwrotów z podatku i zasiłków rodzinnych z Niemiec. W pełni wykorzystujemy nasze kwalifikacje i zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług.

Oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo, wypełniamy niezbędne dokumenty, oszacowujemy wysokość świadczeń i odpowiadamy za kontakt z odpowiednimi instytucjami – wszystko z korzyścią dla Państwa.

Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy i zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

1

Korzyści

Minimum formalności. Otrzymują Państwo wypełnione druki i tylko te, które są niezbędne do rozliczenia - Bez niepotrzebnych do sprawy poświadczeń i formularzy. Wystarczy tylko złożyć podpisy i potwierdzić wymagane zaświadczenia w odpowiednim urzędzie.

2

Gwarancja

Oszacowujemy wysokość zwrotu na podstawie zaświadczenia podatkowego "Besondere Lohnsteuerbescheinigung" i możliwych do zastosowania odliczeń podatkowych.
W przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających zwrot podatku nie pobieramy żadnych opłat.

3

Doświadczenie

Działamy od 1998 r.